KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10526130
*
nr 1052 6130
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Pandor, Kina, 70x27
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 augusti 2016
kl 18:19:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 16:46:42
1
Vinnande bud
27/8 21:39:32
2
150 kr
27/8 21:39:32
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt pandor vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1052 6130
Akvarell
Oidentifierad konstnär, Pandor, Kina, 70x27
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 augusti 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/8 16:46:42 | 1 | Vinnande bud |
| 27/8 21:39:32 | 2 | 150 kr |
| 27/8 21:39:32 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien kina kinesisk kinesiskt pandor vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20



